rf16

Bericht aan de Tweede Kamer #MotieVanBommel #RF16

 Ons Nederland is als een lekke fietsband
 
  Als een afgezogen pik door Kim Holland

Artikel 11 van de Referendumwet

To: tweedekamer@forumvoordemocratie.nl Cc: m.azmani@tweedekamer.nl, S.Blok@tweedekamer.nl, b.dboer@tweedekamer.nl, a.bosman@tweedekamer.nl, hantenbroeke@tweedekamer.nl, brigitte.vdburg@tweedekamer.nl, i.dcaluwe@tweedekamer.nl, k.dijkhoff@tweedekamer.nl, secretariaat.elias@tweedekamer.nl, m.harbers@tweedekamer.nl, j.hennis-plasschaert@tweedekamer.nl, m.huizing@tweedekamer.nl, r.leegte@tweedekamer.nl, bart.deliefde@tweedekamer.nl, h.lodders@tweedekamer.nl, A.vMiltenburg@tweedekamer.nl, a.mulder@tweedekamer.nl, h.nepperus@tweedekamer.nl, c.vnieuwenhuizen@tweedekamer.nl, a.rutte@tweedekamer.nl, m.rutte@tweedekamer.nl, edithschippers@tweedekamer.nl, secretariaat.vandersteur@tweedekamer.nl, k.straus@tweedekamer.nl, F.Teeven@tweedekamer.nl, t.venrooy-vanark@tweedekamer.nl, f.weekers@tweedekamer.nl, e.ziengs@tweedekamer.nl, h.zijlstra@tweedekamer.nl, k.arib@tweedekamer.nl, l.bouwmeester@tweedekamer.nl, M.vDam@tweedekamer.nl, t.vdekken@tweedekamer.nl, J.Dijsselbloem@tweedekamer.nl, s.dikkers@tweedekamer.nl, A.Eijsink@tweedekamer.nl, M.Hamer@tweedekamer.nl, p.heijnen@tweedekamer.nl, l.jacobi@tweedekamer.nl, t.jadnanansing@tweedekamer.nl, j.klijnsma@tweedekamer.nl, a.kuiken@tweedekamer.nl, a.marcouch@tweedekamer.nl, j.monasch@tweedekamer.nl, r.plasterk@tweedekamer.nl, j.recourt@tweedekamer.nl, D.Samsom@tweedekamer.nl, f.timmermans@tweedekamer.nl, r.vermeij@tweedekamer.nl, m.vos@tweedekamer.nl, a.wolbert@tweedekamer.nl, k.yucel@tweedekamer.nl

 

Beste wetgevers, leden van de Tweede Kamer,
Ik wil u vragen om dinsdag te stemmen met gezond verstand, schoon geweten en integere inborst inzake de motie Van Bommel en artikel 11 van de referendumwet. Nee is tenslotte Nee, en niet “Nee tenzij”, niet “Ja met beetje nee” of whatever de Minister-President bedenkt.

 

“Ons land is geen onderpand
  De kiezer is geen figurant
  Geen expansie aan de buitenkant
 
  U heeft bij meerderheid, arrogant , ons vertrouwen verbrand.
 
  
 Ons Nederland is als een lekke fietsband
 
  Als een afgezogen pik door Kim Holland
 
  
  We zijn financieel gestrand
 
  Moe van de visum migrant
 
  We staan aan de achterkant
 
     
  De Dominant vraagt om een opstand?
      
  Of beschermt u uw Vaderland?
 
  
  Stemt tegen de bij-de hand
 
  Rutte, die ons land verpand
 
  Deze flamboyant ’n amusant
 
  Verdient de liefde van Rusland”
 
Ik vertrouw op uw instemming op de motie Van Bommel* Kies voor de stem van Nederland en niet op al die zogenaamde thuisblijvers!
Dank,
Mana Haas
*behoudens deze motie de linkse griep

 

—–UPDATE
Krijg vandaag na de stemming een onpersoonlijke email van zowel de voorlichting VVD en PVDA. De VVD heeft schijt en de PVDA poep. Geen enkele individuele reactie verder op mijn email.
reacties 

Leave a Reply